O firmie

Dzień dobry! Z przyjemnością rozwiążemy Państwa problem ze szkodnikami.

 

Jesteśmy firmą świadczącą  kompleksowe usługi oraz doradztwo w zakresie dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji i zabiegów specjalnych.

 

Świadczymy usługi w zakresie ochrony zakładów przed szkodnikami w oparciu o założenia systemu HACCP, opracowujemy indywidualny program profilaktyki i zwalczania szkodników sanitarnych dla przedsiębiorstw różnych branż. Obejmujemy opieką firmy z całego kraju.

 

Jesteśmy dystrybutorem środków owadobójczych i gryzoniobójczych.

 

Posiadamy długoletnie doświadczenie w zakresie zwalczania szkodników (zdobyte zarówno w kraju, jak i za granicą). Współpracujemy z Wojewódzką Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Krakowie.

 

Wszystkie stosowane przez nas środki posiadają niezbędne zezwolenia MZ, atesty PZH oraz karty charakterystyki.

 

Polecane przez naszą  firmę lampy owadobójcze są zgodne z systemem HACCP i spełniają  jego wysokie wymagania.

 

Prace przeprowadzamy ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa ludzi, którzy przebywają w obiektach poddawanych zabiegom DDD.

 

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników, a także idealnemu połączeniu w wykonywanych projektach elementów różnych technologii, firma Insektum-2 szybko zyskała zaufanie Klientów i dobrą pozycję na polskim rynku.

 

Z naszych usług skorzystało już wiele poważnych instytucji, które były zadowolone z naszej pracy (lista referencyjna do wglądu w siedzibie firmy). Będzie nam niezmiernie miło rozwiązać również Państwa problem.